***Praca z zakwaterowaniem przy produkcji ciasteczek,pierników#wyjazd od zaraz#

Klient Personnel Service
Miejsce pracy Harderwijk
Wynagrodzenie 10,74
Rodzaj zatrudnienia Umowa o pracę-Holenderska
Region Polska; Warszawa; Wrocław; Łódź; Cała Polska
Opis oferty

Pracownik Produkcji

Lokalizacja: Harderwijk

Praca w firmie produkującej zdrowe przekąski, ciasteka czekoladowe i pierniki.

Poniżej postaram się przybliżyć Ci ofertę pracy, w którym bierzesz udział.

Holenderska umowa o pracę tymczasową na czas określony: 6 miesięcy

Oferowane średnie wynagrodzenie brutto: € 1.592,40/4 tygodnie

Oferowane wynagrodzenie netto: € 1.242,36/4 tygodnie

System pracy: 3 zmianowy(od poniedziałku do piątku)

Zakres obowiązków

obsługa maszyn produkcyjnych;

pakowanie, etykietowanie, przygotowanie do wysyłki;

wypiekanie produktów piekarniczych;

kontrola jakości.

Poszukiwane kompetencje

doświadczenia na podobnym stanowisku pracy;

dyspozycyjność od zaraz na dłuższy wyjazd;

umiejętności jazdy na rowerze.

W przypadku zainteresowania ofertą zapraszamy do przesyłania cv lub do kontaktu telefonicznego pod numerem tel. 574420040 lub sms Praca

Oferujemy

atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe w euro, stawka podstawowa 10,74 euro brutto/godzinę + dodatek € 1/godzinę ;

gwarantowane 148 godzin/4 tygodnie;

dodatek urlopowy 8%(wypłacany co 4 tygodnie);

dodatki za pracę w niedzielę 200%;

wynagrodzenie co 4 tygodnie; 13 wypłat w ciągu roku!

od poniedziałku do piątku w godzinach(6:00-14:00; 14:00-22:00;22:00-6:00)

6-miesięczna holenderska umowa o  pracę tymczasową z możliwością przedłużenia;

możliwość pobierania zaliczki pop pierwszym przepracowanym tygodniu € 75,00/tydzień;

zapewniony transport z miejsca zakwaterowania do zakładu pracy około 5km(do dyspozycji rowery służbowe);

zapewnione zakwaterowanie zgodną ze standardem SNF(koszt 50 euro netto/tygodniowo);

zapewniona bezpłatna odzież robocza;

zapewniona prywatna opieka medyczna(koszt ubezpieczenia: € 27,80 netto/tydzień;

możliwość pracy w nadgodzinach; każda nadgodzina płatna extra € 0,90;

wsparcie polskojęzycznego koordynatora  na miejscu;

terminowo wypłacane wynagrodzenie;

bardzo dobre warunki pracy, miła atmosfera;

organizujemy transport z adresu pod adres do Holandii (koszt pracownika).

Data ostatniej modyfikacji piątek, 22 kwietnia 2022